بستن
از دفتر معرفی

فرم ساختن با چند کلیک !

فرم ساختن با چند کلیک !

می‌خوام یه سایت رو معرفی کنم که به درد هرکسی می‌تونه بخوره ! از طرفی هم به درد هرکسی نمی‌خوره !

اما نکته قابل توجه اینه که بدون شک به درد همه ممکنه بخوره ! پس باید یک نکته رو همیشه ازش غافل نشد اونم اینه که اگر چیزی به نظرتون کوچیک هم اومد معرفی کنید شاید یکی هیچی در موردش ندونه خب ! بابا ملت گناه دارن !

اما این سایت چی هست اصلاً !؟ تا حالا شده بخواهید توی وبلاگتون یا حتی سایتتون یک فرم برای نظرسنجی داشته باشید یا اینکه حتی بخواهید فرمی رو برای عضویت در یک سمینار یا هر فرمی که نیاز دارید رو بسازید ! اما ممکنه که بستر مناسبی ندارید و از وبلاگ استفاده می‌کنید که کدهای پویا رو نمیشناسه و فقط استاتیک ! پس یکی از راه‌هایی که می‌تونید اینکار رو بخونید در ادامه نوشته می‌شود !

شاید هم بستر اینکار رو داشته باشید و سایت خوبی داشته باشید ! اما باید توجه کنید که ممکنه شما دانش نوشتن یک فرم با استفاده از تابع phpmail  یا aspmail یا SMTP رو نداشته باشید ! خب بهترین راه استفاده از همین سایت هست براتون !

یا اینکه ممکنه بخواهید فرمی رو بدون معرفی سایتتون از طریق ایمیل برای دوستان ارسال کنید ! بازم باید بگم که شما هیچ فرم ایمیلی رو نمی‌تونید بصورت پویا و ساده برای کاربرتون قرار بدید اما با این سایت ممکن م‌یشه ! همچنین قابلیت‌های ویژه دیگه‌ای که بهتره خودتون ببینید و بعداً استفاده کنید !

سایت مزبور JotForm · Easiest Form Builder هست که محصول یکسری کافر بی دین هست و کاملاً رایگان هست (البته تا حدی که عموم مردم بخوان ازش استفاده کنن!) اما خب این کافرهای بی دین و مخالف ایران این سایت‌ها رو ساختن تا بدون شک بر علیه ایران اقداماتی رو انجام بدن ! من همینجا پیشبینی می‌کنم که به زودی این سایت نیز فارسی باز خواهد شد !

ارسال بعدی هم طنز هستش تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی –آمریکای جنایت کار- بزنیم ! منتظرش باشید ! ها ها ها ها !

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
درحال بارگیری...
درحال بارگیری...