بستن
از دفتر معرفی

وبسایت پآنصد و مجله پان آرت

معرفی وبسایت پآنصد و مجله پآن آرت

چند روز پیش در ارتباطی تلفنی با دوست خوبم علیرضا جواهریان سایتی رو آشنا شدم که در مباحث طراحی و گرافیک فعالیت می‌کنه. بعد از مشاهده نمونه کارهایی از لوگو، پوستر، عکاسی و ... به بخش جالبی از سایت پآنصد چشمم افتاد که فوق العاده بود.

گروه مجلات الکترونیک پآن آرت، که مجله خودشون رو از طراحی‌های ارسال شده توسط هنرمندان (بصورت آزاد) منتشر می‌کنن رو با دقت مشاهده کردم و تمام صفحات همه ماه‌های منتشر شده رو که نگاه کردم فهمیدم اونقدرها هم که فکر می‌کنیم هنر در ایران نمرده و جای امید هست! البته امید دارم که فرستنده‌ها کپی کاری نکرده باشن و طرح‌هاشون واقعاً برای خودشون باشه که در این مجله چاپ شده.

درباره این مجله در پانصد چنین نوشته شده است:

گروه مجلات الکترونیک پآن آرت در دی ماه سال 1391 تحت مدیریت گروه پژوهشی- آموزشی پآنصد کار خودش رو شروع کرد. اولین مجله این گروه در زمینه گرافیک و چاپ منتشر و بعدها با محتوای هنرهای تجسمی کار خودش رو ادامه داد. مجله از قسمتهای متنوعی تشکیل شده، اخبار، معرفی هنرمند، گزارش گالری، نقد آثار، آموزش و تبلیغات.در تمامی قسمت های مجله سعی شده تا اخبار بروزی از دنیای گرافیک و چاپ و همینطور هنرهای تجسمی به هنرمندان برسه. با رشد مجله همکاری بیشتری از سایر گروه ها و هنرمندان انجام گرفت. خانه هنرمندان ایران، مجموعه هنری افدستا و سایر هنرمندان برای نشر بهتر اطلاعات به مجله همکاری میکنن. اطلاعات بعد از انتخاب و ویرایش به زبان محاوره ای بصورت ورق خور همراه با هایپرلینکهای تعریف شده بصورت رایگان در سایت قرار داده میشه. تقریبا در ماه حدود دوهزار هنرمند از طریق ایمیل مارکتینگ، سایت گروه، توزیع در مراکز آموزشی و همینطور شبکه اجتماعی مجله، از پآن آرت دیدن میکنن. ماهنامه پآن آرت رو با یک پی دی اف ساده اشتباه نگیرین. ایجاد هایپرلینک، ورق خور بودن مجله، کیفیت بالای متن و تصاویر و همینطور بروز بودن اخبار و گزارشها و از همه مهمتر دوزبانه و بین المللی بودن مجله هست که مارو به یکی از بهترین ها تبدیل کرده.

پیشنهاد می‌کنم حتماً سری به سایت پآنصد بزنید و از مجله پآن آرت دیدن کنید.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
درحال بارگیری...
درحال بارگیری...