بستن
از دفتر خاطره

بعد از مدت‌ها

روستای دهنوبم – تصویر از dehnobam.blogfa.com

نزدیک یکسال میشه برای کوی مهر چیزی ارسال نکردم. احساس میکنم کمی بیگانه شدم اما حس مالکیت خوبی دارم براش. همین دیروز بود تبریک سال نو رو گفتم انگاری! الان شده اسفند 91 و همه درحال تدارک عید 92 هستن :)

نمیتونم بگم سال خوبی بود یا نه اما یکی از سال‌های پر ماجرا و بسیار شلوغ بود.

فروردینش با سفر مشهد شروع شد که خیلی عالی بود و با دوستانی از نزدیک دیدار داشتم که هرگز همه رو یکجا ندیده بودم بعدش هم که تیر ماه با سفر سرعین خیلی خوش گذشت بهمراه عده‌ای از بچه‌های دانشگاه. برادرم ازدواج کرد و عروسیش توی شهریور با تعطیلی‌های پایتخت که برای اجلاس جنبش عدم تعهد بود همزمان شده بود. سفر تابستانی همه ایرانی‌ها هم که خب نباید فراموش بشه و امسال رامسر مقصد بود. بعدش سفر کرمان توی آبان ماه بود که قبلش هارد لپتاپم سوخت بعدشم که منزل جاش تغییر کرد. قرار بود یه سفر هم قشم برم که شاید اردیبهشت ماه سال آینده برم. راستی یک چیزی رو یادم نره بگم که کوی مهر توی این مدت یکبار توسط استکبار جهانی هک شده بود :) البته دلیل هک شدن این بود که ووردپرس آپدیت نشده بود و مقصر خودم بودم !

نکته دیگه‌ای که در این سال پیش اومد این بود که کوی مهر رنک 5 از 10 رو در بین سایت‌ها پیدا کرد که رتبه خوبی هست. برای یک سایت فارسی بالاترین رنک تا بحال 7 دیده شده و عموم سایت‌های معتبر ایرانی 5 و 6 هستن.

خب از جذابیت این سال بخوام بگم باید به دیگر دوستان وبلاگ نویسم اشاره کنم. جز یکی دو نفر از دوستانی که وبلاگ‌هاشون رو چک می‌کنم بیشترشون مثل من وبلاگشون رو بروز نمی‌کنن و انگار این درگیری‌های فکری و مشغله‌ها برای همه بوده امسال. سال 91 از نظر اقتصادی برای من در نقطه صفر مرزی بود. نه ضرری داشتم و نه سودی با اینکه درآمدم نسبت به سال گذشته سه برابر شده! حالا نمی‌دونم اقتصاد من داغون بوده یا کلانتر!

امسال از نظر ورزشی هم داغون بودم! اصلاً حرفی نزنم بهتره برای ورزش!

ضمناً جاتون خالی دیشب 15 تا پسته خوردم تا مشت محکمی به دهن آمریکا زده باشم و به استکبار جهانی ریشخند بزنم که بگم ما هنوز ایستاده‌ایم. ما اینیم دیگه!

استقلال هم که صدر جدوله و جمعه گذشته تراکتورسازی رو شکست داد تا تراکتور رو بفرسته سوم جدول :) یکی از جذابترین بازی‌های امسال بود. دربی که بخاری نداره به لطف دوستان لنگی مگر اینکه به این تیم‌های تازه به دوران رسیده لیگ دل خوش کنیم :دی تیم ملی هم که هروقتی بهش فکر می‌کنم قیافم شبیه :دی می‌شه :D

دیگه اینکه امسال دوبار می‌خواستم گوشی بخرم که هربار گرون می‌شد. دیگه خب برای رفاه حال هموطنان عزیز فعلاً بیخیال خرید گوشی شدم و می‌خوام یک روز غافلگیرانه گوشی بخرم که وقت نکنن گرون کنن ! لامصب قدیما یادمه گرون شدن درصدی بود! الان ضربدریه یا شایدم برخی مواقع به توان میره! یا شاید اصلاً انتگرال می‌گیرن از قیمت‌ها! اصلاً قابل پیشبینی نبود قیمت‌ها امسال.

فونت کوی مهر رو هم تغییر دادم به یه قلمی که بشه راحتتر بخونید! توجه کردید به این موضوع ؟

خیلی حرفا هست که بشه گفت و شنید اما ... .

تا بعد بدرود

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
درحال بارگیری...
درحال بارگیری...