بستن
از دفتر خاطره

تغییرات در کوی مهر

تغییرات در کوی مهر

اصلاً نمی‌دونم از کجا باید شروع کنم برای توضیح، اما در یک جمله می‌تونم بگم کوی مهر که از وردپرس استفاده می‌کرد رو به جوملا انتقال دادم و وبلاگم رو به یک شکل دیگه‌ای در آووردم.

اول از همه باید بگم متأسفانه دیدگاه‌هایی که برای مطالب قبلی در وبلاگ نوشته شده بود به دلیل استفاده از سرویس دیسکاس و موانعی که وجود داشت انتقال داده نشد چون تاریخ نوشتن به امروز ثبت می‌شه و با تاریخ اصلیشون انتقال داده نمی‌شه! از همه دوستانی که تا قبل از امروز دیدگاهی نوشته بودن ممنونم و امیدوارم ناراحت نشده باشن که دیدگاه‌هاشون نیست و سعی می‌کنم در اولین فرصت انتقال رو انجام بدم.

نمای ظاهری وبلاگ رو با توجه به نقشه راهی که برای آینده دارم انتخاب کردم و با توجه به اینکه برای وبلاگم اصلاً با وردپرس راحت نبودم به جوملا تبدیل کردم، هرچند وردپرس مخصوص وبلاگ هست اما جوملا برای من بهتر هستش.

کوی مهر با رنک 5 از 10 رو با توجه به دامنه ir و زبان فارسی و بازدید اندکش می‌تونم از شاهکارهای خودم از نظر SEO بدونم. تا امروز بهترین رنک برای یک سایت فارسی و دامنه ir رنک 7 از 10 بوده و 5 برای کوی مهر فوق العاده هست. امیدوارم کاهش پیدا نکنه و این رنک پابرجا بمونه.

بزودی سایت شخصی و پروژه‌هایی که سال‌هاست توی آب نمک خوابوندم رو شروع به کار می‌کنم.

قسمت‌هایی رو به کوی مهر اضافه کردم، مطالب و همچنین قسمت‌هایی رو هم حذف کردم.

طرح جدید با توجه به نیاز روز برای تبلت و موبایل و کامپیوتر متفاوت هست و در هر کدام وابسطه به اندازه صفحه نمایش داده می‌شه. ضمن اینکه با کیبورد کامپیوتر می‌تونید تمام وبلاگ رو مطالعه کنید و ورق بزنید.

طبق بازخوردهایی که از شما دوستان داشتم، فونت رو به یک فونت ساده و روان تغییر دادم تا راحت بخونید.

توی دیدگاه‌ها که می‌گذارید می‌تونید با @ و شناسه دوستتون در توییتر ایشون رو در اینجا نام ببرید (مثال: MahdiMehrabun@) یا اگر در موردش صحبتی می‌کنید ازش یاد کنید تا اونم خبردار بشه که در ارتباطش متنی نوشته شده و بتونه اظهار نظری رو که می‌خواد رو داشته باشه.

در کل این تبدیل نزدیک به یک هفته (حدوداً روزی 3 ساعت) زمان برد، اما از زمانی که براش گذاشتم اصلاً پشیمون نیستم.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
درحال بارگیری...
درحال بارگیری...