بستن
از دفتر وب

روز جوملا - مشهد

روز جوملا - مشهد

اونایی که باید بدونن خب حتماً می‌دونن اونایی هم که نمی‌دونن چه بدونن چه ندونن براشون فرقی نمی‌کنه. اما خب تیم جوملا فارسی که بنده بعنوان یکی از اعضای خرد این جمع بزرگ هستم در حال برگزاری روز جوملا یا‌‌ همان سمینار جوملا هست. داره گردهم‌آیی رو با عنوان روز جوملا پیش می‌گیره که خیلی مفید هست و می‌تونه پیشرفت زیادی رو داشته باشه. تا الان حضور دو نفر حداقل از خارج از کشور برای سخنرانی حتمی شده که خود این برای جامعه جوملا کاران ایران می‌تونه مفید باشه. با توجه به این تحریم‌هایی که کشور عزیز ما می‌شه باید خیلی خوشحال باشیم به این منظور. اما خیلی هم فرقی نمی‌کنه به نظرم، چون خیلی قدرتمند‌تر از این افراد رو ما در ایران داریم و ایرانی، ندید بدید این آدم‌ها نیست. اما خب کلاً من اینجور چیز‌ها رو خوشم می‌اد.
یادمه چندی پیش جشنواره وب ایران که با علیرضا رفته بودیم مخترع سی اس اس و همچنین نماینده دابلیو۳سی اومده بودن ایران. همین که این دو نفر رو من از نزدیک دیدم امیدوارم شدم که یکروزی بتونم به همچنین سطحی برسم یا حتی بالا‌تر، البته قدشون رو می‌دونم هیچوقتی نمی‌تونیم برسیم! (لامصب عجب قدشون بلند بود!)
تصویرش رو اگر پیدا کردم می‌ذارم اینجا! علیرضا هم دنبال تصویرش بود اتفاقاً که دیگه یادمون رفت کلاً!
حالا امیدوارم روز ۲۴ فروردین که این سمینار در مشهد برگزار می‌شه بتونیم یکی از روزهای فراموش نشدنی رو داشته باشیم. هرچند نمی‌دونم بتونم اصلاً حاضر باشم یا نه اونروز اونجا. اما خیلی دوست دارم روز برگزاری اونجا باشم. حالا چه برگزار کننده یا شرکت کننده. ما که ثبت نام نکردیم! ولی پارتی داریم صحبت شده راهمون بدن و از رفتنمون توی سالن جلوگیری نکنن! خدا کنه راست گفته باشه :دی چون مبلغش رو هم پرداخت نکردم :دی کسی از دوستان بود که می‌خواست بیاد هم بگه من توی چمدونم قایمش می‌کنم می‌برمش :دی

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
درحال بارگیری...
درحال بارگیری...