بستن
از دفتر وب

افزونه‌های آگوست 2013 جوملا

افزونه‌های آگوست 2013 جوملا

امنیت جوملا

Core Design Login Confirmation Component

با استفاده از این کامپوننت محیط مدیریتی جوملا را ایمن کنید. هر شناسه مدیر برای انجام امور مدیریتی در جوملا نیاز دارد تا پس از ورود رمز مدت داری که به ایمیلش ارسال می‌شود را وارد کند. به این صورت احتمال خطای لو رفتن رمز عبورها و یا لاگین ماندن شناسه‌ها برای هک شدن بسیار کاهش پیدا می‌کند. استفاده از این افزونه برای سایت‌های بزرگ و دارای چند مدیر مختلف یک موضوع امنیتی با امتیاز مثبت خواهد بود.

 

Alarm System

یک افزونه کامل برای لایه امنیتی در بخش مدیریت جوملا. این افزونه را نصب کنید، سپس تنظیمات آنرا انجام دهید و جوملا را ایمنتر کنید.

 

ایجاد کننده فهرست

SP Portfolio

این ماژول را برای معرفی نمونه کارهای خود در سایت استفاده کنید. بسیار ساده و جذاب یک صفحه در سایت خود داشته باشید که نمونه کارهای خود را به ترتیب با توضیحات درج کنید.

 

نمایش اطلاعات

Google pagerank and Alexa rank

یک ماژول ساده برای نمایش رتبه در امتیاز دهی گوگل و الکسا که بسیاری از وبلاگ نویس‌ها ممکن هست نیاز به استفاده داشته باشند!

 

ثبت اطلاعات کاربران

OptDownload

اگر می‌خواهید در سایت برای دریافت فایل‌ها از کاربران نام و آدرس ایمیل را دریافت کنید و سپس لینک فایل را به آنها نمایش دهید. این افزونه در جوملا به شما کمک می‌کند.

 

404log

ممکن است شما خیلی به کاربران خود احترام بگذارید و نخواهید حتی یک مراجعه هم بی پاسخ بماند! با استفاده از افزونه یک گزارش از صفحات ناموجود سایتتان که توسط کاربران درخواست شده به ایمیل شما ارسال می‌کند. این افزونه برای سایت‌هایی که تغییرات بزرگ داده‌اند مفید است!


کاربردی

Jpresentation

اگر شما می‌خواهید در سایت جوملایی یک سیستم نمایش اسلاید پرزنت داشته باشید شک نکنید بهترین افزونه برای جوملا در این رابطه همین خواهد بود. افکتهای زیبا و کاربرپسند بودن این کامپوننت بسیار مورد توجه است.

 

Google Pagerank

فقط نصب کنید و در مدیریت رتبه سایت در الکسا و گوگل را مشاهده نمایید.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
درحال بارگیری...
درحال بارگیری...